Celá stranka ve strance zmenšená

Vízia  Dr. Christiana Wiesnera :

Najväčšie trhy budúcnosti

- E-COMERCE

 - VITALITA

 - SOCIÁLNE  SIETE

 

"WebSTAR vízia je prepojiť všetky osoby na najväčšiu svetovú online vitality platformu, kde môžu zdieľať najnovšie a najlepšie vitality tipy a produkty."

 

,,Našou víziou je ukázať všetkým ľuďom jednoduchý a účinný spôsob, ako zostať zdravý a aktívny až do vysokého veku pomocou on-line vitality trénovať a hodnotné produkty".

 

"WebSTAR je nová generácia on-line koučovania a on-line nakupovania. WebSTAR ciele sú pripojenie viac ako 1 miliardu užívateľov po celom svete do roku 2020  a dosiahnuť obrat 20 miliárd eur ".
 

 

Christian Wiesner,
generálny riaditeľ spoločnosti WELLSTAR

 

 


 

https://www.webstar.biz/?id=WELL-9AB8-82FD 

Keď zistíte ,že váš kôň je mrtvý zlezte z neho , lebo sa nikam nedostanete

  Staré príslovie Mayov

Sebastian Schulz

Vice President Marketingu má viac ako 10 rokov odbornej praxe v oblasti marketingu riadenia rôznych európskych lídrov na trhu vo fitness priemyslu a vitalitu. So svojimi dlhoročnými skúsenosťami v oblasti marketingu, Sebastian Schulz je zodpovedný za vývoj všetkých predajných nástrojov podpory marketingových kampaní a maloobchodných zákazníkov podnikania, rovnako ako celá komunikácia pre WELLSTAR a WebSTAR

 

Vice President Marketingu WebSTAR je absolútny B2B expert na východoeurópskom  trhu. Pomohol mnohým tisícom Shop Partnerov, ktorí dosiahli rekordný obrat v sektore konečného zákazníka,  preto bol voľbou číslo jedna pre WELLSTAR. Sandor Kocsis má profesionálne know-how o úspešnom zazmluvňovaní Shop parterov.

Sandor Kocsis

 

 DR. CRISTIAN WIESNER – zakladateľ spoločnosti WELLSTAR a inovátor projektu WEBSTAR a programu LAURA

Zakladateľ spoločnosti a generálny riaditeľ WELLSTAR International. Wiesner má 20 rokov medzinárodných skúseností na najvyššej úrovni v oblasti priameho predaja a priameho marketingu. Po mnoho rokov, Christian Wiesner bol jeden z najúspešnejších európskych lídrov v odbore sieťového marketingu. Jeho celkový tím zahŕňal 120,000 distribútorov, ktorí slúžili 2 miliónom zákazníkom v 10 európskych krajinách. S využitím svojich rozsiahlych skúseností a know-how, Christian Wiesner založil WELLSTAR International v roku 2004. Okrem jeho celkovej zodpovednosti generálneho riaditeľa, Christian Wiesner tvaruje WELLSTAR a WebSTAR strategickým smerovaním vizionára. Riadi sa víziou inovátora, dáva nové impulzy, ktoré by pomohli priemyslu do budúcna. Okrem toho, Christian Wiesner vedie a trénuje WELLSTAR európskych popredných distribútorov spolu s ich tímami odborníkov.

 

 

nebojte sa úspechu

úspešný ľudia zažiju kopu neúspechov

než dosiahnu úspech

hľadajte ľudí , ktorý hovoria

o svojom úspechu ,

 

 nie o svojom zlyhaní 

a neustále sa sťažujú ,

uberie vám to

z nadšenia e energie

                                ...

 

Jorg Ziemerman

Viceprezident pre predaj má viac ako 17 rokov najlepšie skúsenosti v sieťovom marketingu. Jörg Zimmermann pod dohľadom mnohých európskych a amerických skupín získal celkovo viac než 50.000 partnerov. Zvlášť, má komplexné know-how týkajúce sa praxe základnej stratégie, s ktorou WELLSTAR podniká.