P rogram Laura

 

 

FITNESS PLÁNOVANIE, PLÁNOVANIE VÝŽIVY WEBSTAR

 

Prvý. pre každého bezplatný program osobnej starostlivosti pre zachovanie a podporu zdravia. 
Predstavte si, aké by to bolo, keby sme všetci mali prístup k poznaniu, aké doposiaľ dostávali iba majetnejší klienti využívajúc službu a vedomosti osobných trénerov? WebSTAR nám ponúka práve toto, zadarmo a ku tomu online!
 
Laura, naša bezplatná vitality poradkyňa, nám pomáha vyplniť 15 minútový check-up test, na základe ktoréhokaždý dostane informácie o tom, do ktorej stravovacej skupiny patrí a aký je jeho momentálny zdravotný stav. Na základe osobných údajov dostaneme stravovací plán, pomocou ktorého sa postupne zlepšue náš zdravotný stav, dokonca sa zbavujeme aj nadbytočnej váhy, bez stresu, hladovania. 
Nie je to geniálne? :) 

   FITNES PROGRAM LAURA UMOŽŇUJE :

  • zhodnotenie zdravotného stavu, podrobné štatistické vyhodnotenie
  • zlepšenie vášho zdravia
  • výber 16 000 cvičení
  • prirodzené chudnutie (štíhle telo)
  • kontrolu správneho cvičenia
  • zobrazenie reálnej postavy v 3D
  • a ešte mnoho dalších možností...

                                                                         

viac na:

https://www.webstar.biz/?id=WELL-9AB8-82FD

 

Uwe von Renteln je osobný výživový tréner mnohých vrcholových nemeckých atlétov, ktorí sú olympijskí medailisti a majstri sveta v skoku do výšky, skoky do diaľky, hod diskom, veslovanie a plachtenie. Okrem jednotlivých športovcov tiež spolupracuje s tímami veslovania a plachtenia v olympijských výcvikových strediskách v Meklenbursko-Predné Pomoransko a Sasko. Medzi klientmi tohto certifikovaného odborníka na výživu sú aj kluby hádzanej a volejbalu z federálnej ligy a mnoho významných osobností z oblasti politiky, obchodu a vyššej spoločnosti. Spolu s tímom WebSTAR, Uwe von Renteln vyvinul WebSTAR  plánovanie, koučovanie fitness a stravovania.