WellStar

TDR. Keywan Grashoff založila Firmu WELLSTAR International v zaujme toho, aby zabezpečila pre Európanov mikroriasy bez konzervačných a prídavných látok v najvyššej kvalite a za mimoriadne výhodné ceny.

Predajom 500 000 produktov si vybojovala Firma Wellstar len za niekoľko mesiacov vedúcu pozíciu v Európe. O tom výkone opakovane podávala správy aj odborná tlač a potvrdila význam mikrorias pre ľudské stravovanie.

Za úspechy vďačíme nielen "zázraku prírody" – mikroriasam, ale aj kvalitnému manažmentu bez kompromisov a službám, v ktorých sa usilujeme o dokonalosť.

WellStar pestuje mikroriasy na vlastných slnečnývh farmách, v kryštáľovo čistej vode, ktorá je bohatá na minerálne látky s využitím najmodetrnejších technológií.


 

Keywan Grashoff

Spoluzakladateľka a CSO z WELLSTAR pracovala 40 rokov ako špecialista na prírodné liečebné výživy a medicíny a je konzultantom lekára pre BFA. Ako viceprezidentka pre produkty, Dr Keywan Grashoff je hlavnou autorkou a hlavnou vedúcou všetkých štandardov kvality výrobkov WELLSTAR vitality, ktorej bola udelená prestížna pečať "ISO 9001".

 

 

WellSar mikroriasy sa získavajú pri nízkych teplotách pomocou novej metódy vstrekovania stlačeného vzduchu. Táto metóda umožňuje, aby citlivé výživné látky a zraniteľné štrukúry bielkovín zostali neporušené. Všeobecne známy a uznávaný Výskumný Ústav Potravín a Životného prostredia, so sídlom v Ahrensburgu (Lebensmittel – und Umweltforchung /LEFO/ už dlhé roky zabezpečuje dozor nad kvalitou produktov WellStar, pričom sa podieľa aj celý rad nezávislých odborníkov.