Kniha návštev

sila pozitivneho myslenia

Dátum: 03.04.2015 | Vložil: marta

velmi pekne napisane dakujem velmi mi to po precitani pomohlo

:)

Dátum: 24.12.2012 | Vložil: aidylia

pekny blog, vela uspechov ti zelam :)

Re::)prosba

Dátum: 26.12.2012 | Vložil: ada

ahoj,zaujalo ma,že píšeš o nadácií gates.Náhodou som prešla do tvojho blogu som vo veľmi zúfalej finančnej situácií,mám otázku bol by si schopný zistiť kontakt do tejto nadádie a pomôcť mi tak s mojich problémou som velkou pesimistkou ,ale k vôli rodine ešte snívam,že mi niekto pomôže jasama to nedokážem .neviem či sem tam pozrieš na tvoj blog a odpovedáš,ale ja by som bola rada keby si mi napísal.

super

Dátum: 16.12.2011 | Vložil: Miriam

veľmi zaujímavé informácie, len by som chcela vedieť, kde sa dá absolvovať taký Rituál Munai Ki ako sa to dozviem?

dotaz...

Dátum: 15.09.2011 | Vložil: janča

...iba skromný...


ak niekto má v blogu napísané "Pod pokrívkou"...to mäkké "i" je úmysel, alebo neznalosť?? sk. pravopisu???..pretože pre mňa znižuje úroveň Tvojho blogu v takej miere, že sa sem už nikdy nevrátim((( ...iba taká mini rada - ak nevieš pravopis..vyhľadaj stránky, kde to bez problémov nájdeš...punktum

Re:dotaz...

Dátum: 24.12.2012 | Vložil: aidylia

hihi ty si aky vtipalek... raz sa sem urcite vratis, ked tvoje slova nebudu vychadzat z ega, ktore vsetko posudzuje, ale zo srdiecka... prajem ti skory navrat... a btw, ak by si si precital zivotopis... ;-)

Knihy

Dátum: 19.07.2011 | Vložil: Braňo

Pekný deň Vám prajem, prosím Vás, môžte sekciu fotogaléria resp. tie knihy tam zväčšiť aby ich bolo dostatočne vidieť alebo mi ich napíšte, rád si ich prečítam. Niektoré už mám prečítané, ale chcem aj zvyšné.
Ďakujem Vám.
S pozdravom
Braňo

myslenie je zaklad

Dátum: 28.08.2010 | Vložil: Lubica

Mne sa v zivote doterza nepodarilo skoro nic, aj ked som velmi musra, mam vysoke IQ. Problem bol v mojom mysleni, v mojej hlave. Odkedy som to pochopila precitala som si knihu tajomstvo, citim sa velmi dobre a moj zivot sa zacina pomaly menit

deti

Dátum: 28.07.2010 | Vložil: Viera

Dobrý deň,dnes som na Vašej stránke prvýkrát,dostala som sa sem po zadaní hľadania na indigové a krištáľové deti,pretože mám tri deti a minimálne jedna je indigová/mimochodom práve v deň jej dvadsiatich narodenín vznikol Váš blog/ a jedna je krištáľová.Privítala by som viac informácii,alebo link na stránky/v slovenčine alebo češtine/,čo sa týka týchto detí.Som momentálne doma a chcela by som sa tejto problematike bližšie venovať,jednak s deťmi,ale hlavne s ich rodičmi,keďže hlavne rodičia majú v sebe nájsť cestu k týmto deťom,zvoliť inú výchovu a iné reakcie na správanie detí,pretože tie deti vedia,prečo sem prišli a keďže si vybrali svojich rodičov,pretože mne to moja najmladšia dcéra -má 7 rokov-presne vysvetlila ako si ma vybrala.
S pozdravom Škulcová

deti

Dátum: 08.08.2010 | Vložil: se

Dobrý den prajem,o tom som ešte nepočul,ale zaujímaju ma také veci...určite je to pravda.Viem,že si už deti vždy vyberali rodičov.Nie sme tu preto,aby sme sa učili,už všetko vieme,len sa musíme rozpametať!!!

1 | 2 >>

Pridať nový príspevok