MMS2


MMS2

Jim V. Humble:

"Týmto chcem uviesť úplne nový zázračný minerálne doplnok. Mali by zaznieť slávnostné fanfáry, pretože je to jeden z najdôležitejších liekov, ktorý kedy bol ľudstvu predstavený. Bohužiaľ, my objavitelia, v protiklade k mnohamiliardovým výskumným organizáciám, na fanfáry nikdy nemáme peniaze. Sme šťastní, už keď dáme dokopy peniaze na kúpu obálok a poštovného, aby sme mohli nové objavy a koncepcie poslať poštou za účelom základnej patentovej ochrany. Takže tu to je - oznámenie nového zázračného minerálu - ale skoro bez fanfár.

Kyselina chlórna je látka, ktorú ľudský imunitný systém používa na ničenie patogénov všetkého druhu a mnohých ďalších vecí, ktoré občas musia byť zlikvidované v tele. Keď napríklad zostarnú zabijacké bunky a začnú sa obracať proti nášmu telu; rozozná imunitný systém tento problém a prejde k vyhladeniu opotrebovaných buniek práve kyseliny chlórnej.

Táto kyselina je pravdepodobne tou najdôležitejšou, ktorú si telo vytvára na udržiavanie zdravia. Myslím, že tým ju možno kvalifikovať ako prirodzenú. Je to prirodzeným spôsobom produkovaná kyselina, pretože si ju vytvára telesný imunitný systém. Nevyrába sa v žiadnej chemickej továrni. Skutočnosťou je, že kyselina chlórna vie zabiť väčšinu patogénov v tele - dokonca aj odolné parazity, ale len v prípade, ak jej telo má k dispozícii dostatok.

A však matka príroda z nejakého dôvodu nevybavila ľudské telo možnosťou vytvoriť si toľko kyseliny chlórnej, aby mohlo likvidovať všetky choroby, ktoré by do neho mohli vstúpiť. Možno, že tvorba tejto kyseliny je iba príliš komplexné, aby jej bolo možné vytvárať veľké množstvá, potrebné k porazeniu "nevyliečiteľných" chorôb, ktoré sa dnes objavujú na tejto planéte. V dokonalejšom svete by tejto kyseliny nebolo také veľké množstvo potrebnej.

Predstavte si, že by ste boli výskumníkmi pred 80 rokmi a zaujímali by ste sa o premáhanie chorôb v ľudskom tele, a boli ste si dobre vedomí toho, že kyselina chlórna zabíja patogény. Áno, skutočnosťou je, že sa to už pred 80 rokmi vedelo. Nemyslíte, že by ste si, aspoň na chvíľu, nepohrávali s myšlienkou ako zásobiť telo o trochu väčším množstvom kyseliny chlórnej? Veď ľudské telo túto kyselinu používa na likvidáciu nákazy baktériami a vírusmi už milión rokov.

Nie je potom logická predstava - že by sa výskumníci mali pokúsiť nájsť liečby rôznych chorôb, alebo sa prinajmenšom pokúsiť dodať telu o málinko viac kyseliny chlórnej, keď je ohrozené baktériami alebo vírusmi? Keby sa výskumníci, namiesto vymýšľania nákladných drog, ktoré ľudí len udržujú nažive, pokúšali objaviť skutočné "liečenie", objavili by zázračnú liečbu kyselinou chlórnou a mnoho ďalších podobných spôsobov liečby už dávno.

V každom prípade, mojím dnešným zámerom je opísať Zázračný Minerál číslo dva. Je pred akýkoľvek známym liečivom tak ďaleko vpredu, že tu proste nie je nič k porovnaniu. Nemožno ho vôbec porovnávať s farmaceuticky vyrábanými liekmi. MMS2 zabíja patogény a súčasne napomáha liečeniu. Čo to je? Čo sa týka antibiotických vlastností, zabíja patogény okamžite - prerazením otvoru do ich bunkovej membrány. Nie je ako známe antibiotiká, ktorým môže trvať hodiny až týždne, než preniknú patogénom pod kožu, a potom pomaly likvidujú ich jadro alebo niečo vnútri - ak sa však patogén medzitým proti nim nestal rezistentným. Pri použití MMS2 však patogény, sprevádzajúce ochorenia všetkého druhu, voči kyseline chlórnej nemôžu vyvinúť žiadnu obranu. Telo volilo dobre, keď si vyvinulo schopnosť vytvárať túto kyselinu, voči ktorej žiadny patogén po celé stáročia nikdy nezískal a nezíska rezistenciu.

A možno, len možno, že matka príroda dobre vybrala, keď vytvorila rôzne smrtiace patogény, pretože hoci niektoré sú anaeróbne a iné aeróbne, žiadny z nich nemá odolnosť voči MMS1 či MMS2 alebo ich kombináciu. Nie je to prekvapujúce? Pochopiteľne nemáme financie na detailný výskum v tejto oblasti, ale volali alebo napísali mi už tisíce ľudí, popisujúci stovky rôznych ochorení, ktoré zvládli pomocou oboch zázračných minerálov.

Čo sa to teda mení na kyselinu chlórnu, ktorú potom telo môže využiť? V skutočnosti sa na túto kyselinu mení jednoduchá chemikália. Telo ju potom môže prevziať a použiť. Ja osobne ju používam už 4 roky. Moja klinika a tím v Mexiku ju používa už viac ako rok u tisícov ľudí. Najprv som ju posielal predovšetkým ľuďom s rakovinou prostaty, ale potom sme to začali používať na takmer všetky choroby, vrátane HIV.

Kombinácia MMS a MMS2 je pre všetky choroby nesmierne účinná. Keď tu spomínam "všetky choroby" myslím tým všetky choroby spôsobené baktériami a vírusmi - teda drvivú väčšinu všetkých chorôb vrátane rakoviny.

Vzhľadom k tomu, že sa teraz nachádzam v Afrike, sústredím sa predovšetkým na maláriu a HIV / AIDS.

Nedávno sme zistili, že MMS (teraz nazývané MMS1) podávaný ľuďom s HIV síce principiálne odstráni všetky ich zdravotné problémy, ale v niektorých prípadoch telo samotného HIV nezbaví. Je to hodnotnejšie, než všetky ostatné lieky proti HIV, ale nevyhubí HIV vírusy vždy, len niekedy.

Pristúpme teda k MMS2. Ak je braný spoločne s MMS1, ukázal sa krvný test uz u pekných pár prípadov HIV negatívny (v podstate to znamená vyliečenie). V skutočnosti boli ako negatívne zistené všetky prípady prijímajúce MMS1 a 2 (bez stôp po HIV). Zatiaľ ešte nemáme k dispozícii tisíce prípadov; potrebné prípadové štúdie hodláme vytvoriť potom, až získame financovanie pre Foundation and Institute for Advanced MMS Studies. Ale aby ste mali predstavu, postup pri HIV vyzerá nasledovne: tri aktivované kvapky MMS1 každú hodinu najmenej 8x v priebehu dňa, plus jedna kapsula veľkosti nula MMS2, braná každé dve hodiny po osem hodín denne - to všetko nepretržite po tri týždne, a potom pošleme krv na laboratórne preskúšanie. Aby som nezabudol dôležitú podmienku - pred prehltnutím kapsule s MMS2 je potrebné vypiť 2 poháre vody a po ňom vždy ešte jednu.

Nikdy sa počas kúry neprivodia nezdravé pocity, príjem MMS1 aj 2 zakaždým znížte, ak si všimnete, že vás to robí chorejšími, než ste. Pri používaní MMS a MMS2 máme úžasné výsledky v prípadoch rakoviny. Ale tiež sa týka novej vlny chrípky, stačí použiť rovnaký postup, samozrejme to nebudete brať tri týždne, ale len tak dlho, až vám bude dobre. Niekto sa uzdraví už po 8 hodinách, ale u niekoho to môže trvať aj jeden alebo dva týždne. Buďte veľmi opatrní, a keby sa vám zdalo, že u vás MMS vyvoláva pocit zhoršenia, redukujte dávky až do nuly. Ale potom veľmi skoro začnite znovu.

Ak sa cítite horšie, je to spôsobené tým, že nákaza je potláčaná tak rýchlo, že sa v tele príliš rýchlo vytvára priveľa toxického odpadu. Spomaľte. Keby ste nemali MMS1, pokojne užívajte len MMS2. Videl som už dosť ľudí vyliečených z dostatočného množstva rôznych chorôb, aby som veril, že keby ste brali len MMS2, vystačíte si aj s tým. Užívajte jednu kapsulu každú hodinu. Zvýšte si dávku, ak môžete, a znižujte ju, keď sa budete cítiť horšie. Môžete to užívať s ľubovoľnými liekmi. Lieky MMS2 nijako neovplyvní a MMS2 neovplyvňuje lieky.

Vidíte? Keby naše zdravotníctvo riadili ľudia s etikou, ktorým by záležalo na liečení ľudí a nie na zarábaní peňazí, mali by sme teraz tak úžasný zdravotný systém, že by sme tu dnes už nemali žiadne choroby a len veľmi málo nezdravých ľudí.

MMS1 a MMS2 sú ale len kvapkami v mori. Akokoľvek verím, že MMS1 spoločne s MMS2 vylieči drvivú väčšinu chorôb ľudstva, verím aj v to, že budú nájdené ešte stovky zázračných minerálov, ktoré zmenia postupy v medicíne. V budúcnosti už sa nebudú vyrábať žiadne drogy z jedovatých substancií, z ktorých pozostávajú všetky súčasné lieky. MMS1 a MMS2 sa voči telu nesprávajú ako jedy a nijako ho nepoškodzujú.

Takže čo je MMS2? Čo sa v tele chemicky mení na kyselinu chlórnu? Podržte si klobúky. Je to minerálna látka používaná k očiste vody v bazénoch - nie chlór - ale špeciálna zložka používaná k "šokovému ošetreniu" bazénu zvaná chlórnan vápenatý.

Keď sa táto chemikália dostane do styku s vodou v bazéne, okamžite sa zmení na kyselinu chlórnu. Nie je to to isté, ako chlór vo vode. Vôbec nie. Iné chemikálie vyvíjajú vo vode chlór, nie chlórnan vápenatý. Ten sa mení na HOCl (chemický vzorec kyseliny chlórnej). Je to zlúčenina vodíka, kyslíka a chlóru. Rovnako kuchynská soľ, ktorá tiež obsahuje chlór, ale reaguje úplne inak než chlór. MMS1 a MMS2 sa vyrábajú z dvoch najlacnejších minerálnych substancií, ktoré tu máme. MMS1 vie počas asi 10 hodín vyliečiť maláriu, najhoršiu chorobu ľudstva, za menej než 5 centov. MMS2 je na tom cenovo rovnako, ak nie lacnejšie.

Môj priateľ Bill Boynton, ktorý mi pomohol s chémiou u MMS1, mi už v roku 2003 tiež navrhoval chlór pre bazény. Zaujímalo ma, čím by takýto liek mohol byť prospešný. Obaja sme to predtým používali, bez toho aby sme vedeli čo to je. A potom trocha prostého pátrania vynieslo na svetlo fakt, že to je kyselina chlórna. Všetci lekári sa o kyseline chlórnej učili už na lekárskej fakulte, pretože ide o kritický komponent produkovaný a používaný imunitným systémom.

Tak vidíte, nebolo to tým, že by som bol nejako moc šikovný; len som pátral po možnostiach nezaťažený obavami, či niečo bude alebo nebude zapadať do vyjazdených lekárskych koľají.

Pozrime sa teda na to, ako sme to použili. Pamätajte ale, že nech už tu poviem alebo navrhnem čokoľvek, nenútim vás ani nenabádam, aby ste to po mne opakovali. Čokoľvek urobíte, je vyložene vaša vec a robíte to na vlastné riziko. Nemôžem vám dávať žiadne lekárske rady. Popíšem jednoducho len to, čo sami robíme. Keď hovorím "my", nemienim tým svojho predtým spomínaného priateľa Billa. Nebudem uvádzať žiadne mená, kvôli ochrane nevinných ľudí, a aby som udržal svojich priateľov v bezpečí. Neskôr, snáď až budem písať knihu pre budúcu generáciu, vymenujem všetkych tých, ktorí mi pomohli a spolupracovali so mnou, zatiaľ mám však pocit, že bude najlepšie, keď to neurobím.

Jeden priateľ z Kanady sa v e-maile spomenul, že má známeho s rakovinou prostaty. Pýtal som sa, prečo neskúsi chlórnan. Povedal, že sa ho na to opýta, a aby sme to skrátili, poslal som mu obálku s 50 gélovými kapsľami veľkosti nula naplnenými chlórnanom vápenatým z obchodu.

(Prípravky predávané v týchto obchodoch obsahujú okolo 45 až 85% chlórnanu vápenatého. Väčšinou je to okolo 75%. Použil som s úspechom všetky koncentrácie; 45%, 55%, 65%, 75% až 80%. Primiešané sú vždy aj iné chemikálie , ale nie sú toxické, pretože všetky sú navrhnuté pre použitie v plaveckých bazénoch a väčšina z nich sa používa v potravinárstve. Navyše beriete vždy len maličké množstvo bieleho prášku v kapsule triedy nula, takže do seba nikdy nedostanete viac ako odporúčanú dennú dávku ktorejkoľvek z doprovodných chemikálií .)

V každom prípade, ten muž v Kanade využíval všetkých 50 kapsúl asi v 4 dňoch, a potom mi zavolal a hovoril, že sa už cíti oveľa lepšie, ale potreboval by toho viac, pretože ešte nie je zdravý. Poslal som mu teda ešte 50 kapsúl, a nakoniec volal, že sa mu rakovina prostaty úplne vytratila, že je zdravý.

Takto sme to s Billom posielali rôznym ľuďom trpiacim problémami s prostatou a rakovinou prostaty. Všetci, ktorí sa potom znova ozvali, hovorili, že sa cítia oveľa lepšie, alebo že ich problém úplne vymizol. (Väčšina sa znovu ozvala len preto, že som ich o to prosil. Veľa ľudí sa nám proste už neozve, ak nepotrebujú viac.) Zistil som, že ľudia, ktorí sa potom už cítia v poriadku, sa už väčšinou nevracajú k lekárovi, takže až príliš často musím zobrať ich slovo, že sú zdraví.

Teraz tu teda máte MMS2. Je efektívny na veľa vecí a veľmi účinný na hojenie poranení a ďalších problémov napríklad s pleťou. Pomáha MMS1 zlikvidovať väčšinu všetkých takzvane nevyliečiteľných chorôb a môže byť rovnako dobrý ako MMS1. Hubí patogéni a baktérie na poraneniach, bez ďašieho poškodzovania narušeného tkaniva. Stačí vyprázdniť kapsulu do štvrť pohára vody a roztok použiť na zranenia. Alkohol, peroxid vodíka, jód a všetky ďalšie dezinfekčné prostriedky poranenia do istej miery poškodí, a to potom vyžaduje dlhší čas na hojenie poškodených buniek. MMS2 však zahubí len patogény a nesmie spôsobiť žiadne poškodenie, takže hojenie je omnoho rýchlejší.

Je mi pochopiteľne jasné, že tu je potreba viac výskumu a mal som to už dávno urobiť, ale ako viete, musím priznať nedostatok miliónov dolárov na takýto výskum, kým Nadácia nezíska financovanie. Rozhodol som sa, že túto informáciu musím vypustiť do sveta, pretože jej význam sa v mojej mysli stával čoraz väčší. Nemôžem si dovoliť mlčať; Krajina mi nemôže dovoliť, aby som s tým čakal ešte dlhšie. Aj tak už som vyčkával 9 mesiacov dlhšie, než by som mal, ako to umožnila spoľahlivosť získaných údajov. Predpokladám, že po zverejnení týchto informácií dôjde (ako v prípade MMS1) k mnohým vylepšeniam v orálnom podávaní chlórnanu vápenatého.

Keby ma niekto včera odviezol do väzenia alebo ma umlčal, bola by tu šanca, že by sa tieto informácie nikdy nedostali k ľuďom. Tak som ich teda dnes, k tomuto dátumu, uvoľnil pre širokú verejnosť. Tieto informácie sa už nikdy nedokážu úplne zastaviť. Vždy niekde budú a nakoniec vojdú na známosť. Nezastaví to nikto ani tým, keby ma zastrelil. Mohlo by to veľa spomaliť, ale už nikdy zastaviť.

Tým, že som popísal svoju metódu v knihe o MMS, som hodlal zaistiť, aby sa tieto informácie nestali vlastníctvom žiadneho jednotlivca alebo skupiny. A ako v prípade MMS1, sú informácie o MMS2 až príliš dôležité. A aj keby tieto informácie vlastnila akákoľvek skupina, vždy tu sú a budú takí, ktorí vykročia z kruhu.

Pre toto pojednanie platia presne rovnaké autorské práva, ako pre moju knihu. Kvôli priestoru to tu nechcem citovať celé, ale aj tento článok sa v prípade mojej smrti alebo uväznenia stáva verejným majetkom.

MMS2 je do istej miery ako gravitácia. Viete, že pôsobí potom, keď sa o tom poučíte. Nie je potrebný žiadny výskum, aby sa to dokázalo. Je to podobné, ako keď pôsobením gravitácie spadne pomaranč. Len povolíte prsty a pomaranč spadne na zem. Nepotrebuje to ďalší výskum, aby ste to dokázali. Môžete upustiť pomaranč raz alebo dvakrát, ale výsledok bude rovnaký. A s MMS2 je to v mnohých ohľadoch rovnaké. U tohto produktu bude pre mnohých ľudí o niečo ťažšie rozšíriť negatívne informácie, ktoré vás majú odradiť od toho, aby ste to vyskúšali a zistili, že MMS spolu s MMS2 predstavujú v súčasnej dobe ten najúčinnejší preparát k návratu vášho zdravia.

Žiadny z autorov negatívnych blogov na internete o MMS vôbec nemá predstavu, o čom to vlastne je. MMS2 bude pre každého, kto sa s tým odhodlá experimentovať oveľa dostupnejšie, a verte alebo nie, je po ruke vo väčšine krajín Afriky, všetkých mestách USA, Kanady, v Európe a po celom svete. Je tak dosiahnuteľný, že nebude možné to celosvetovo udusiť.

A je tu ešte jeden bod, ku ktorému by som rád niečo podotkol. Veľmi často mi vyčítali, že nie som dostatočne špecifický, čo sa týka mojich údajov, čím naznačili, že by som mal poskytovať podrobnosti a uviesť mená a čísla a výsledky krvných skúšok tých, ktorí sa vyliečili. Bolo by krásne, keby som to mohol urobiť. Ale je mi ľúto, nie je to možné. Poskytol by som tým dôkazy, ktoré by ma priviedli do väzenia. A úrady v mnohých krajinách by sa toho radi zhostili.

Nebolo by pekné, keby som im tým povedal: Tak, tu máte dôkazy a môžete ma zavrieť? V posledných 100 rokoch bolo len v samotných USA uväznených viac než 100 ľudí a ich knihy spálené. Niektorí zahynuli mimoriadne smrťou - a po celom svete ich bolo oveľa viac.

Ak o tom máte pochybnosti, stačí zadať do Google "FDA suppression". Len v posledných pár rokoch strávilo niekoľko mojich priateľov čas vo väzení v USA, zatiaľ čo ich živnosti, domy, autá, bankové účty a všetok majetok prepadol konfiškácii a nikdy im nič nevrátili. Myslíte, že preháňam? Tak dobre, zostaňte na internete a vyhľadajte si "Civil Asset Forfeiture Reform Act of 2000 HR1658", a potom sledujte záznamy o tom, koľko majetku bolo zhabaného napríklad len počas roka 2006. Zhabali a v dražbách rozpredali majetok v hodnote viac ako 6 miliárd dolárov. Ako zisk z týchto aukcií boli za jediný rok do štátnych fondov prevedené viac ako 3 miliardy dolárov.

Veľa šťastia v používaní MMS2. Nenechajte sa vystrašiť varovaním na obale nádobky s chlórnanom vápenatým, ktoré by vás mohli odradiť. Testoval som to niekoľko rokov. Ak budete dobrovoľne a súkromne pripravovať MMS2 tak, ako je tu odporučené (iba v kapsuliach o veľkosti nula či menších), je to bezpečné a prospešné - je to chemikália produkovaná a používaná naším telom v obmedzených množstvách. Ak s týmto objavom budete experimentovať, musíte piť dostatočné množstvo vody. Beriem toho sám veľa často ako podporu v rámci preventívnej stratégie.

Začínal som, a každému to tiež odporúčam, s štvrtinou naplnenou tobolkou chlórnanom vápenatým (veľkosť kapsuly 0). Postupne som obsah chlórnanu vápenatého v kapsulách zvyšoval, až do úpného naplnenia plniacej časti kapsuly.

Sami si skúste rozpustiť obsah kapsuly v malom množstve vody (5 ml) a kvapku roztoku si kvapnite na pokožku ruky. Uvidíte, že sa na pokožke nič neobjaví, žiadne poškodenie. Možno bude v budúcnosti lepšie používanie práve už rozpusteného chlórnanu vápenatého. To je však vecou ďalších skúšok. Teraz Vám popisujem, čo som sám už niekoľko rokov používal a používam. Ak máte k dispozícii granulovaný chlórnan vápenatý, je dobré ho pred použitím do kapsúl v mažiari rozdrviť na prášok.

Toto oznámenie o MMS 2 má v prvom rade dostať túto informáciu k tisíckam ľudí po celom svete. Nemôžem však odporučiť, aby ste ma nasledovali a vykonávali, čo som sám urobil. Je to cenná informácia - kľúč k redukcii a obráteniu priebehu ochorenia. Premýšľaví ľudia budú experimentovať a uvedomí si, čo všetko je možné s týmto všeobecne dostupným zázračným minerálnym doplnkom číslo dva dokázať.

Dnes, vo veku 76 rokov, žijem v krajine sa znečistenou vodou, kde vyčíňa malária, spavá nemoc, TBC, herpes, 40% obyvateľstva má HIV, a som v kontakte s každou chorobou prenášanou neznámymi ľuďmi, ktorý klopú na moje dvere aj v noci a hľadajú pomoc - a zostávam ich chorobami nedotknutý a plne aktívny ".

Napísané 15. augusta 2009.

Jim Humble, Afrika