Lorna Byrne

Lorna Byrne vidí odmalička anjelov a napriek dyslexii (poruche písania a čítania) dokázala napísať knihy, ktoré dali nádej miliónom ľudí po celom svete. Preložili ich do 27 jazykov a predávajú sa vo vyše 50 krajinách sveta. Vyhľadávajú ju ľudia z celého sveta a bola hostkou v najvýznamnejších televíziách vrátane CNN či BBC.

 

Anjeli nám môžu pomôcť

Všetci máte strážnych anjelov – nezáleží na vašom náboženstva a dokonca, aj keď nie ste veriaci, tak máte svojho anjela,“ tvrdí svetoznáma írska mystička Lorna Byrneová, ktorá pricestovala na Slovensko. Zároveň dodáva, že aj my musíme „urobiť“ tú svoju časť vzťahu. Musíme anjela počúvať, riadiť sa tým, čo je správne, aby nám mohol pomáhať.

Lorna Byrne vo svojej najnovšej knihe Posolstvo nádeje od anjelov vysvetľuje, ako anjeli pomáhajú ľuďom, keď sa cítia unavení, zúfalí, skľúčení a nemilovaní. Keď majú pocit, že sú zlými rodičmi, majú finančné ťažkosti alebo nič nestíhajú. V tejto knihe tiež priznala, že okrem anjelov vidí aj ľudské duše.

 

Nemáte čo stratiť

Podľa Lorny Byrne je mimoriadne dôležité počúvať, čo nám chce strážny anjel povedať. Neuzatvárať sa, nemávnuť nad tým rukou, ale skúsiť sa započúvať. Cez rôzne, neraz nenápadné a na prvý pohľad nedôležité signály nás vedú a ukazujú nám správny smer. „Prečo to neskúsite? Veď anjel vás nikdy nebude nabádať na nič zlé, nepožiada vás o to, aby ste kradli či bojovali. Nebude vám šepkať negatívne veci, takže nemáte čo stratiť,“ odkazuje Lorna Byrne. Existuje vraj veľa druhov anjelov, napríklad novinári majú svojho anjela, ale jestvuje tiež anjel knižnice, ktorý vyzerá ako anjel učiteľ.

Anjeli jej povedali, že si musíme viac užívať život, jednoduché veci ako je povedzme spev vtákov v daždi. Sme tu iba na chvíľu a prečo si nechať unikať život pomedzi prsty? Hmotné veci si aj tak nemôžeme vziať so sebou do neba. „Začnite preto hneď, nech už máte koľkokoľvek rokov. Začnite si užívať život!“ odkazuje svetoznáma írska mystička Lorna Byrneová, ktorá prišla na Slovensko predstaviť svoju novú knihu Posolstvo nádeje od anjelov.

„Vždy som sa pýtala, prečo práve ja vidím anjelov a komunikujem s nimi. Prečo nie niekto vzdelanejší, keďže som odmalička dyslektik a mám stále problémy s čítaním a písaním. Neviem. Rozmýšľam nad tým, pýtam sa, ale dodnes tomu nerozumiem. No som za to vďačná. Bolo mi povedané, že svet potrebuje navrátiť vieru a nádej,

  Autogramiáda v Bratislave 12.04.2013