Zákon přitažlivosti .

Zákon přitažlivosti

Esther HicksJerry Hicks
             

Zákon přitažlivosti (Esther Hicks, Jerry Hicks)Kniha veľmi pútavým spôsobom vysvetľuje zákony vesmíru. Dozviete sa, že všetky udalosti v živote, pozitívne aj negatívne, k vám prichádzajú prostredníctvom najmocnejšieho zákona vesmíru: zákona príťažlivosti.

Ak sa vám páčila kniha Tajomstvo, tak budete touto knihou doslova pohltený.

Na rozdiel od knihy Tajomstvo ide táto kniha podrobne do hĺbky v tom, ako využívať Zákon príťažlivosti tak, aby ste pritiahli do svojho života to, čo chcete.

Naučíte sa ako zámerne vytvárať situácie, ktoré si v živote želáte zhmotniť ako aj zabezpečiť aby sa tak skutočne stalo.

Knihu som začal čítať. Prvé stránky na mňa pôsobili trochu mysticky, no potom ako som sa dostal k prvej časti, po prelúskaní úvodu, som už knihu nedokázal odložiť.

Zaujímavé bolo to, že kniha hovorí o veciach, s ktorými som sa stretol v iných filozofiách. Je to napísane veľmi pútavo a tak, že to celé dáva zmysel.

Druhá pozitívna stránka knihy je, že som knihu čítal ale popri čítaní som začal okamžite zavádzať pravidlá do života. To sa pri každej knihe takéhoto druhu nestáva. Preto považujem knihu za veľmi praktickú a úprimne ju môžem každému odporučiť.

 

cms.oazanadeje.meu.zoznam.sk/pozitivne-myslenie-vo-svete/esther-jerry-hicks/zakon-pritazlivosti-/