Zelené zlato Imune

Starostlivosťou o svoje vnútorné orgány prospieva nielen celému organizmu, ale aj psychike. Ľudské telo nemôže produkovať antioxidanty, takže ich príjem by mal byť dostatočne zabezpečený.

WELLSTAR Zelené zlato Imun ® je produkt s prvotriednym zložením zo štyroch najcennejších mikroorganizmov - mikrorias, ktoré patria medzi najstaršie obyvateľa na Zemi. Tie si v najkrutejších obdobiach zachovali svoju pôvodnú krásu a biologický význam pre najvyvinutejšie živý organizmus, akým je človek. Riasy sú koncentrovanom životnej energie, pretože obsahujú až 4 000 druhov výživných látok, ktoré majú 90% vstrebateľnosť v lidkém organizme.

Je to v najmenšom možnom produkte najväčší zásobáreň živín. Podľa vedcov za posledných 20-30 rokov dramaticky klesla výživná hodnota ovocia a zeleniny. Pre naše telo to znamená pokles vitálnych látok. Situáciu ešte zhoršuje spôsob, akým jedlo spracovávame.

 

IMUN ® obsahuje riasy, kedy každá má svoju dôležitú funkciu:

ČISTENIE = Chlorella vulgaris = ČISTÍ BUNKY

ZÁSOBOVANIE = Spirulina platensis a Lithothamnium calcareum = VYŽIVUJE BUNKY

OCHRANA = Haematococcus pluvialis = CHRÁNI BUNKY

1. Fáza - účinná detoxikácia Chlorela vulgaris je dokonalý majster v odstraňovaní jedov. Má obrovský obsah chlorofylu, ktorý pracuje ako filter. A jej jedinečný sporopollenin je magnetom na jedy.

2. Fáza - prísun dôležitých látok pre bunky nášho ľudského tela mikroriasy Spirulina platensis a Lithothamnium calcareum majú veľa vitálnych látok v kvalitnej prírodnej forme, ktoré podporujú správnu činnosť našich orgánov. Obsahuju celý rad vitamínov od A do Z ak tomu ešte 2.000 dôležitých enzýmov.

3. Fáza - optimálna ochrana buniek Astaxantín, obsiahnutý v mikrorias Haematococus pluvialis je zázračná látka - najsilnejší prírodný ochranný štít. Tento astaxantín je dnes na svete uznávaný ako najsilnejší prírodný antioxidant, ktorý ničí (neutralizuje) voľné radikály. Chráni bunky mozgu a očí. Je veľmi účinný ochranca proti rakovine.

Tento antioxidant je v porovnaní:

50 x silnejší ako beta-karotén

60 x silnejší ako vitamín C

550 x silnější než vitamín E

Odporúčaná denná dávka

Spočiatku je dôležité aby sa náš organizmus na prítomnosť mikrorias zvyklo, preto začíname na malom množstve. Dávku postupne zvyšujeme až na maximálny počet 6 kapsúl, ktoré sú rozložené na celý deň (ráno - napoludnie - večer). Dôležité je konzumovať dostatočné množstvo vody - tekutín. To preto, aby sa nám stačili zlé, negatívne a toxické látky vyplavovať pomocou tekutín z tela von.

Dosplelí

Deti
1. Týždeň = 1 - 2 tabletky denne 1 tabletka denne
2. Týždeň = 2 - 4 tabletky denne 2 tabletky denne
3. Týždeň = 4 - 6 tabletky denne 3 tabletky denne
4. Týždeň = 6 tabletky denne podľa závažnosti choroby - až na 6 denne

Stanovená denná dávka by nemala byť prekročená - nepredávkujete sa, ani nemôžete! Riasy nie sú vitamíny ani potravinový doplnok, ale jedlo. Je preukázané, že túto odporúčanú dennú dávku naše ľudské telo zvládne spracovať. Nadbytočné množstvo riasy vylúčite zbytočne v (zelené) stolici bez úžitku. Dávkovanie je naozaj individuálne Je dôležité povedať si: "Ako som na tom?" - Či ak som veľa chorý (rakovina a pod.) Začnem hneď druhý týždeň brať 6 tabliet denne. Pozor si musím dať v období keď prekonávame chemoterapiu, pretože IMUN ® ju neutralizuje! Som Ak hospitalizovaný v nemocnici a je mi podávaná chémia, aby zničila to čo tam nemá byť - nesmiem užívať mikroriasy! Mikroriasy sa starajú aj o zničenie tejto schválne do tela dávkovanej chémie. Naopak v období pred a po chemoterapii je natoľko jej účinok posilňujúce, že sa ľudia nedostávajú až na samé dno chemoterapie (zvracanie a úbytok energie). Užívame Ak mikroriasy, dostávame naše telo do zásady a tak sa nemôžu tvoriť metastázy.

Objednať si môžete po registrácii na stránke:

https://www.webstar.biz/?id=WELL-9AB8-82FD